Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»

Житловий комплекс «Артеміда»

Комплекс бізнес-класу «Артеміда» створений за індивідуальним проектом. Архітектурне рішення будівлі – це неповторний стиль, що ввібрав в себе найкраще з архітектури XX-XXI століття.

Житловий комплекс розташований поблизу парку Перемоги, в одному із зелених куточків Києва, і складається з двох будинків – 10- і 25-поверхового, об’єднаних спільною основою. Сучасний, оригінальний і раціональний підхід в архітектурному рішенні житлового комплексу є його головною перевагою. Два будинки витримані в єдиній стилістиці і концепції, і гармонійно поєднані між собою. При його створенні було докладено максимальних зусиль, щоб просторі квартири житлового комплексу «Артеміда» були не черговою новобудовою столиці, а стали саме тим місцем, де Вам захотілося б жити!

Завдяки розвиненій інфраструктурі мікрорайону, Ваше життя в ЖК «Артеміда» буде зручним та комфортним. Комплекс знаходиться в 15 хвилинах пішої прогулянки від станції метро «Дарниця». Район забезпечений всією необхідною інфраструктурою – супермаркетами, дитячими садками, школами, відділеннями банків, перукарнями, аптеками та іншими важливими соціально-культурними об’єктами.

За додатковою інформацією запрошуємо Вас в відділ продажу за адресою:
м. Київ, вул. Є. Сверстюка (М. Раскової), 23, 1-й поверх.
тел. (044) 379-46-91