Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»

Архітектурні особливості

Сучасний, оригінальний та раціональний підхід в архітектурному рішенні житлового комплексу «Артеміда» є його головною перевагою. Два будинки витримані в єдиній стилістиці та концепції, та гармонійно поєднуються між собою.

Композиція – 2 блоки:

  • Блок I – 10 поверхів;
  • Блок II – 25 поверхів.

 

В комплексі передбачені:

  • Підземний та гостевий паркінг;
  • Торгівельний центр;
  • Офісні приміщення.

Весь комплекс спроектований згідно знайвищими стандартами і відповідає всім вимогам, що висуваються до об’єктів подібного рівня. При створенні ЖК було докладено максимум зусиль, щоб просторі квартири в житловому комплексі «Артеміда» були не черговою новобудовою столиці, а стали саме тим місцем, де Вам захотілося б жити!

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера – компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани – обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори – обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss – світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.